BAL MERKLEZ wint de eerste editie van BLOW! to Woodstock

Het uit Oost- en West-Vlaanderen afkomstige feestorkest wist op donderdag 16 juli, tijdens de door ruim 15.000 mensen bekeken livestream, de jury het meest te overtuigen. Daarnaast ging van de ruim 3.000 ontvangen stemmen op de publieksfavoriet ook nog eens de meerderheid naar BAL MERKLEZ.

Juryuitslag

BAL MERKLEZStolz ohne HolzHillsback BrassbandRodaländerDe Flierefluiters
Simon Ertl15020510
Christoph Moschberger20510010
Martin Scharnagl15105020
Björn Bus15102005
Publiek20010515
TOTAAL8525651060

Prijzen

BAL MERKLEZ heeft met de winst van deze allereerste editie van BLOW! to Woodstock een podiumplek gewonnen op het Woodstock der Blasmusik in 2021 (Oostenrijk) en het Wereld Muziek Concours in 2022. De runner-up, Hillsback Brassband, won ook een optreden tijdens WMC 2022 en werd op het laatste moment door de festivaldirecteur van Woodstock der Blasmusik verrast met eveneens een timeslot in 2021. Tijdens de aankomende editie van Woodstock, die gaat plaatsvinden van 1 t/m 4 juli 2021, krijgen dus twee deelnemende bands van BLOW! to Woodstock een podiumplek. De Flierefluiters completeren het podium van de eerste editie van de wedstrijd en zijn daardoor ook verzekerd van een podiumplek tijdens WMC 2022!

Uitzending gemist?

Onder deze tekst kan je het laatste nummer van het optreden van BAL MERKLEZ nog een keer terug kijken. Klik op ‘uitzending gemist’ voor de gehele optredens van de vijf finalisten en niet te vergeten het slotoptreden van niemand minder dan Valvertronic Brassband!

Uitzending Gemist

Partners